Villa Dündar

Villa Dündar , Antalya'nın şirin ilçesi Kaş'ın en büyük plajı olan Büyükçakıl' a 500 metre, yürüyerek 10 dakikada uzaklıktadır.

Kaş merkezine araba ile 5 dakika, yürümeyi tercih edenler için ise manzaralı bir parkur olan bu mesafe 20 - 25 dakika uzaklıktadır.

Şehir gürültüsünden kaçıp, sessiz ve sakin bir tatil geçirmek isteyenlerin tercih edeceği, her türlü konfora sahip olan villamız 3 müstakil kattan oluşmaktadır.

Villa Dündar istenildiği ve bütün katların müsait olduğu tarihler arasında 14 kişilik gruplara için de oldukça idealdir.

Üç katında bütün yatak odaları klimalı olup, her katta uydu antenli TV mevcuttur.

Bahçemizde yüzme havuzu, her aile için ayrı dinlenme ve güneşlenme mekanları vardır.

Ve yine bahçemizde yetiştirdiğimiz organik sebze ve meyveleri, konuklarımız afiyetle yiyebilirler.

Doğanın, denizin, tabiatın, sessizliğin, kuş cıvıltılarının, gün batımının tadını doya doya çıkarmak isteyenlerin tercih ettikleri villamız siz sayın konuklarımızın hizmetindedir.

1. KAT :

İlk katımız 4 kişilik olup, 1 çift ve 2 tek kişilik yataklı olmak üzere 2 yatak odası, banyo ve mutfaktan oluşur. Barbekülü geniş bir verandaya sahip olan bu dairemiz küçük çoçuklu aileler için idealdir.
Birinci kat fotografları için tıklayınız.

2. KAT :

İkinci katımız 6 kişilik olup, 3 yatak odası (2 büyük ve 1 küçük), hertürlü mutfak eşyası ile donatılmış (buzdolabı, ocak, bulaşık makinası, vs) amerikan mutfağı , şömineli salonu ve 2 banyosu bulunmaktadır. Deniz ve orman manzaralı barbekülü geniş balkonundan , Kaş yarımadası üzerinden güneşin batışını izleyebilirsiniz.
İkinci katın fotografları için tıklayınız.

3. KAT :

Üçüncü katımız 4 kişilik olup, 2 tek kişilik ve 1 çift kişilik yatak olmak üzere 2 yatak odası, amerikan mutfaklı şömineli salonu, deniz ve orman manzaralı barbekülü geniş balkonları ve iki banyosu vardır.
Üçüncü katın fotografları için tıklayınız.

MODÜLER VİLLALAR:

Bahçemizdeki yüzme havuzunun sol tarafında bulunan 2 odalı modüler villanın dilerseniz 2 odasını kiralayarak 4 kişi kalabilir, dilerseniz sadece birer odasını kiralayarak 2 kişi konaklayabilirsiniz.

Modüler Villa Kırmızı Oda : 2 kişiliktir.
1 çift kişilik klimalı yatak odası , Duş & Tuvalet, LCD TV li oturma alanı, tam donanımlı mutfağı, havuz manzaralı barbekülü dinlenme alanı mevcuttur. Modüler villa kırmızı fotografları için tıklayınız.

Modüler Villa Mavi Oda : 2 kişiliktir.
2 tek kişilik yataklı (istenildiğinde birleştirilebilir) klimalı yatak odası , Duş & Tuvalet, uydu yayınlı LCD TV, havuz ve deniz manzaralı barbekülü dinlenme alanı mevcuttur. Modüler villa mavi fotografları için tıklayınız.